EV DEKORASYONUNDA YENİ BOYUT: YUVARLAK HALILAR

EV DEKORASYONUNDA YENİ BOYUT: YUVARLAK HALILAR

Her sezon kendini güncellemekte olan ev dekorasyonu tercihleri, yaşam alanları içerisine getirdiği yeni bakış açısı ve enerjik atmosfer ile büyük bir kitle üzerine etki etmektedir. Bu değişimden etkilenerek oluşturulan ve özellikle son zamanlarda büyük oranda talep gören yuvarlak halı modelleri ise, günümüz ev dekorasyonu tercihlerinin ilk sıralarında bulunan ürünlerden biri olma özelliği taşımaktadır. Dekoratif görünümleri sayesinde bulundukları her alana sezonun en trend havasını taşıyan yuvarlak halı modelleri, yaşam alanı ve ofis alanları dahilinde bulunan her noktada kullanılabilme özellikleri ile de kullanıcılarına büyük bir ürün performansı sergilemektedir.

Devamını Oku

HALI SEÇME VE GENEL MODELLER

HALI SEÇME VE GENEL MODELLER

Tüketiciler halı modelleri tercihlerinde uzun süre kullanılabilecek ve son moda olan modelleri tercih etmeye eğilimliler. Çünkü belirli bir dönem ile sınırlanmayan ve daha fazla ev dekorasyonu ile bütünleştiğinde sürekli kullanım detayı sunan halılar ön planda olacaktır. Dokuması ve renk modelleri ile beraber tercih edilecek olan halıların belirli bir işlem düzeninde tam olarak kısa veya uzun bir şekilde konulacağı yere göre belirlenmesi gerekir. Böylelikle insanlar daha fazla tercih modelini yansıtacaklardır.

Devamını Oku

SON DÖNEMLERDE YÜKSELİŞE GEÇEN YUVARLAK HALI MODELLERİ

SON DÖNEMLERDE YÜKSELİŞE GEÇEN YUVARLAK HALI MODELLERİ

Ev dekorasyonu içerisinde klasik kalıpların yıkıldığı son dönemlerde, bu değişimden en fazla etkilenen dekorasyon ürünü halı modelleri oldu. Dikdörtgen formdaki modellerin yerini yuvarlak halı modellerine bıraktığı ev dekorasyon seçenekleri, bu değişiklik ile yaşam alanları içinde de oldukça şık ve stil sahibi bir çizgi oluşmasını sağlıyor. Mobilya grupları ile oldukça başarılı bir görüntü sergileyen yuvarlak halı modelleri, yaşam alanı içerisinde bulunan tüm noktalar dâhilinde de kolay bir kullanım imkânı sağlıyor.

Devamını Oku

HALI İLE EVİNİZİ KIŞA HAZIRLAYIN

HALI İLE EVİNİZİ KIŞA HAZIRLAYIN

Yaz döneminde olmasa da, kış mevsiminde halının olmadığı mekânın hem çıplak hem de daha soğuk göründüğü kaçınılmaz bir gerçektir. Bu anlamda bakıldığında halı evin en özel kıyafetidir. Yokluğu ile ortam soğuk, varlığıyla ise sıcacık olur. Bu sadece görsel ve estetik anlamda değildir. Kış döneminde kullanacağınız kaliteli malzemeden yapılmış halıların ısı tutma özelliği bulunmaktadır.

Devamını Oku

HALILAR İLE İLGİLİ GENEL BİLGİLER

HALILAR İLE İLGİLİ GENEL BİLGİLER

Halıların genel olarak farklı modelleri bulunmaktadır. Özellikle dokuma halılar daha klasik modellere yönelik olmaktadır. Evlerin farklı alanları içinde de bu tip halıların tercih edildiği bilinmektedir. Çünkü insanlar bu halı modelleri ile birlikte daha kullanışlı halıları ve göz zekine uygun modelleri tercih etmiş olacaktır. Modern halı seçimi yapanlarında genel olarak ev eşyalarına ve genel dekorasyonlara uygun olması amacını güttüğü bilinmektedir. Bu durum ile birlikte klasik halıların farklılaştırılmış motiflerinin de çeşitli etkileri vardır.

Devamını Oku

1 den 5 e 14 (3 sayfa) ürün gösteriliyor

Özel Ürünler