EV DEKORASYONUNDA YENİ BOYUT: YUVARLAK HALILAR

EV DEKORASYONUNDA YENİ BOYUT: YUVARLAK HALILAR

Her sezon kendini güncellemekte olan ev dekorasyonu tercihleri, yaşam alanları içerisine getirdiği yeni bakış açısı ve enerjik atmosfer ile büyük bir kitle üzerine etki etmektedir. Bu değişimden etkilenerek oluşturulan ve özellikle son zamanlarda büyük oranda talep gören yuvarlak halı modelleri ise, günümüz ev dekorasyonu tercihlerinin ilk sıralarında bulunan ürünlerden biri olma özelliği taşımaktadır. Dekoratif görünümleri sayesinde bulundukları her alana sezonun en trend havasını taşıyan yuvarlak halı modelleri, yaşam alanı ve ofis alanları dahilinde bulunan her noktada kullanılabilme özellikleri ile de kullanıcılarına büyük bir ürün performansı sergilemektedir.

Devamını Oku

HALI SEÇME VE GENEL MODELLER

HALI SEÇME VE GENEL MODELLER

Tüketiciler halı modelleri tercihlerinde uzun süre kullanılabilecek ve son moda olan modelleri tercih etmeye eğilimliler. Çünkü belirli bir dönem ile sınırlanmayan ve daha fazla ev dekorasyonu ile bütünleştiğinde sürekli kullanım detayı sunan halılar ön planda olacaktır. Dokuması ve renk modelleri ile beraber tercih edilecek olan halıların belirli bir işlem düzeninde tam olarak kısa veya uzun bir şekilde konulacağı yere göre belirlenmesi gerekir. Böylelikle insanlar daha fazla tercih modelini yansıtacaklardır.

Devamını Oku

SON DÖNEMLERDE YÜKSELİŞE GEÇEN YUVARLAK HALI MODELLERİ

SON DÖNEMLERDE YÜKSELİŞE GEÇEN YUVARLAK HALI MODELLERİ

Ev dekorasyonu içerisinde klasik kalıpların yıkıldığı son dönemlerde, bu değişimden en fazla etkilenen dekorasyon ürünü halı modelleri oldu. Dikdörtgen formdaki modellerin yerini yuvarlak halı modellerine bıraktığı ev dekorasyon seçenekleri, bu değişiklik ile yaşam alanları içinde de oldukça şık ve stil sahibi bir çizgi oluşmasını sağlıyor. Mobilya grupları ile oldukça başarılı bir görüntü sergileyen yuvarlak halı modelleri, yaşam alanı içerisinde bulunan tüm noktalar dâhilinde de kolay bir kullanım imkânı sağlıyor.

Devamını Oku

1 den 5 e 16 (4 sayfa) ürün gösteriliyor

Özel Ürünler